środa, 30 czerwca 2010

SCRAP#59

Ogłaszam z dumą i radością, że już WAKACJE!!! Ostatni egzamin już za mną, index zdany, stypendium się szykuje :) Co prawda wakacje takie trochę nie do końca, bo czeka mnie intensywna praca nad magisterką na drugich studiach, ale przynajmniej za oknem spokój ;) Tak, tak - mój balkon wychodzi na boisko szkolne ;)) Pierwszy tydzień to był dla mnie dramat - hałas, hałas i jeszcze raz hałas! Potem już się uodporniłam nieco na gwizdek pani od wu-efu i jej krzyki "no, dawaj, dawaj, dawaj!!! szybciej, szybciej!!!" ;)) A teraz już pełen relaxik :))

Dziś mam do pokazania LO na wyzwanie do Scrapujących Polek. Trzeba było tym razem zamieścić na layoucie przynajmniej dwa takie same zdjęcia. Ze względu na drobną ;) pomyłkę pani w punkcie foto przy wywoływaniu ślubnych zdjęć jedno ujęcie zostało wywołane w baaardzo wielu kopiach ;) Przydało się do wyzwania ;) Trzeba bylo również zastowować kolory zawarte w palecie zdjęcia. A oto efekty:


Pomysł na ramkę z tekturowych kafelków pokrytych preparatami zaczerpnęłam od SentiMenti - u mnie kafelki pokryte są glossy accents oraz perfect pearls w kolorze perfect bronze, zakupionym w sklepie scrap.com.pl.Pozdrawiam i przesyłam słoneczne uściski :)2 komentarze:

  1. Śliczna praca!:) Aż chciałoby się po raz drugi ślub brać, by taką pamiątkę otrzymać;)
    Hehe...okna na boisko szkolne:D na szczęście już wakacje więc odpoczniesz;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja też mam okna na boisko szkolne i chociaż nie ma zajęć, to hałas pozostał:) Dzieciaki sobie grają nawet teraz.
    LO bardzo fajne, paleta zachowana, a szczególiki ładne:)

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...