sobota, 19 lutego 2011

trochę nieba

Witam Was dziś w bardzo dobrym humorze, choć zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa i nie chce odpuścić... U mnie jednak już kwitną dwa żonkile i czekam aż pozostałe oraz biały hiacynt wyklują się z pączków :)

Nabieram już ochoty na projekty w żółciach i zieleniach z kurczakami i innymi zającami ;) Tak na przywołanie wiosny :) Tymczasem jednak coś stonowanego w bielach i błękitach z odrobiną sepii: zawieszka-obrazek, która powstała na konkurs organizowany przez sklep SCRAPPO w temacie: "Ludzie budują za dużo murów". Zadaniem jest stworzenie pracy nawiązującej do dnia walki z depresją (23.02). Moim pierwszym skojarzeniem w temacie był cytat Boba Dylana, który Matka Chrzestna wpisała mi kilkanaście lat temu do mego pamiętnika:
"Nawet jeśli niebo zmęczyło się błękitem, nie gaś w sobie nigdy światła nadziei".


Obrazek na bazie nawiasowej ze scrapińca, a piękna tekturowa rameczka była elementem przydasiowego zestawu, jaki otrzymałam jako nagrodę za największą aktywność na forum scrappassion w ostatnich kilku miesiacach :))

Miłego dnia Wam życzę! :* :)

5 komentarzy:

  1. Piękny cytat i świetnie go zilustrowałaś. Ramka kojarzy mi się z puchatymi obłoczkami, słońcem i błękitem wiosennego nieba :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękny cytat i piękna jego oprawa...tak mi sie lekko na duchu zrobiło wpatrując się w jego detale...

    OdpowiedzUsuń
  3. "niebianska" kartka, bardzo mi sie podoba.

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...