poniedziałek, 29 października 2012

jestem, wrócę

Kochani,

czasami rzeczywistość przyciąga zbyt mocno w dół i chlusta kubłem zimnej wody w rozgrzane zbyt wieloma marzeniami czoło. Przychodzi zwątpienie, rozczarowanie, złość, zniechęcenie. I bunt. I myśl: cholera, a miało być tak pięknie.

Nie miałam ochoty na blogowanie. Musiałam przetrawić w sobie te wszystkie emocje. Mam takie "genetyczne nieprzystosowanie" do rzeczywistości: jestem czasem naiwna jak dziecko. Obrywam za to nieraz po łapkach.

Słyszeliście, że "własna firma to krew, pot i łzy"? Cóż - to prawda...

Uważam się za silną osobę, ale nie mam recepty, by samemu być perpetuum mobile. Jak każdy potrzebuję czasem "naładować akumulatory". Przez ostatnie miesiące, gdzieś ta energetyczna osmoza szwankowała - więcej energii ze mnie uciekało, niż było okazji, by ją uzupełnić. Na szczęście chyba ma się ku lepszemu... Nie wiem, jak to będzie z ilością wysysanej ze mnie na różne strony energii, ale mam mały, kochany, osobisty "akumulatorek". Jaki? Podpowiedź na ostatnim zdjęciu.

Dużo pozytywnej energii dają mi też bardzo ciepłe i energetyczne osoby, z którymi spotykam się zarówno w Klubie z Kawą nad Książką, w Klubie Przedsiębiorczych Kobiet i na warsztatach scrapowych, które co miesiąc prowadzę w KONIKU.

Na wczorajsze warsztaty w ramach małej inspiracji przygotowałam kilka karteczek, z zestawu, który był bohaterem papierowych zmagań wszystkich Pań.
Pozdrawiam ciepło - wszak za oknem śnieg! Do usłyszenia niebawem :)

12 komentarzy:

 1. Karteczki są przepiękne, wspaniale zainspirowałaś uczestniczki warsztatów.
  Życzę Ci dużo siły pomimo przeciwności i gratuluję :*

  OdpowiedzUsuń
 2. karteczki, które przygotowałaś są śliczne, a ja zazdraszaczam tego cudownego okresu oczekiwania... jest na co:))))

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękne karteczki:) Dużo siły życzę, tym bardziej, że teraz będziesz jej potrzebowała za dwoje:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne te karteczki!!
  Gratuluję, trzymaj się ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Nikt nie powiedział, że będzie łatwo! Live is live i bywa i tak i siak! Życzę,żeby tych lepszych, dobrych dni było znacznie więcej od tych złych i juz będzie lepiej! Karteczki bardzo efektowne!

  OdpowiedzUsuń
 6. Och jak się cieszę!!! I mocno trzymam kciuki!! Energia wróci, jestem pewna na 100%, zobaczysz, wszystko wróci do normy i będzie jeszcze lepiej :) Tego Ci gorąco życzę :) I nieustająco podziwiam :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratulacje!!!
  cudnie
  cudnie
  cudnie
  :)

  wszystkiego co najlepsze!

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne karteczki. Ciesze się, że powróciłaś do blogowania.
  Gratuluję prowadzenia własnego interesu.

  OdpowiedzUsuń
 9. Śliczne karteczki, fajnie, że znów blogujesz, cieszę się, że są w naszym kraju osoby, którym udaje się coś osiągnąć

  OdpowiedzUsuń
 10. Kartki piękne. Ostatnio nie mogłam uczestniczyć w warsztatach, czego bardzo żałuję. Życzę samych dobrych dni. Serdecznie pozdrawiam. Jola

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...